Select PageDallas Cowboys to profesjonalny zespół National Football League (NFL), który jest częścią Eastern Division National Football Conference. Dallas Cowboys znajdują się w Irving Dallas w Teksasie.

Obecne mecze domowe Dallas Cowboys rozgrywane są w Irving na Texas Stadium, The Dallas Cowboys mają przenieść się na nowy stadion w 2009 roku w rejon Arlington.

Klubowa śmietanka


W 1960 roku Dallas Cowboys dołączył do National Football League jako zespół ekspansji. Drużyna piłkarska Dallas Cowboys ma rekord National Football League za wyprzedane mecze stadionowe. The Dallas Cowboys miało 79 prostych serii wyprzedaży, które obejmowały 160 gier w sezonie regularnym, a także gry po sezonie na Texas Stadium, a także 81 wyprzedaży na drodze, która rozpoczęła się w 1990 roku.

Magazyn Forbes opublikował artykuł w 2007 roku, w którym wymieniono Dallas Cowboys jako najcenniejszą drużynę piłkarską na świecie. Szacuje się, że Dallas Cowboys są warte około 1,5 miliarda dolarów, co jest tuż przed Redskinami, które są warte około 1,467 miliarda dolarów, a Patriots zajął trzecie miejsce o wartości około 1,1999 miliarda dolarów. Dallas Cowboys generują około 250 milionów dolarów rocznie, w których kowboje są jedną z najbogatszych drużyn piłkarskich w National Football League.

Od 1960 roku kowboje Dallas są najbardziej udanym zespołem współczesnej epoki. Dallas Cowboys zdobyli osiem mistrzostw Konferencji oraz pięć Super Bowl. Drużyna piłkarska Dallas Cowboys ma więcej zwycięstw w Monday Night Football z 40, czyli więcej niż jakakolwiek inna drużyna piłkarska, na drugim miejscu znalazły się Delfiny z 39, a na czwartym było 49ers z 38. Kowboje mieli 20 kolejnych zwycięskich sezonów, które są National Football Rekord ligowy, który trwał od 1966 do 1985 roku. Kowboje posiadają również rekord NFL przez większość sezonów piłkarskich z co najmniej 10 zwycięstwami z 25.

Forbes wycenił najbogatsze kluby świata

W Dallas Cowboys najwięcej wyświetleń po sezonie, a także 56 meczów po sezonie, które są rekordem ligi i Cowboys wygrał 32 mecze Darmowe artykuły przedrukowe, Kowboje zagrali w 14 Mistrzostwach, najwięcej w National Football League. Kowboje grali w ośmiu meczach Super Bowl, czyli o 2 więcej niż jakakolwiek inna drużyna piłkarska.

Podczas gdy Dallas Cowboys byli w AFL przed fuzją NFL w 1970 roku, wygrali dwa mecze mistrzowskie National Football Conference. Dallas Cowboys wygrał trzy Super Bowls w ciągu czterech lat, w których Cowboys stali się pierwszą drużyną piłkarską w historii, która to zrobiła. Patrioci z Nowej Anglii spotkali się później, odkąd Kowboje osiągnęli to osiągnięcie. Cowboys z pięcioma zwycięstwami w NFL Super Bowl są najbardziej związani z Pittsburgh Steelers i San Francsco 49ers. Dallas Cowboys są znani jako America’s Team i zdobyli ten przydomek zarówno ze względu na swoją popularność, jak i sukces.