Select PageJeśli masz umiejętność kontrolowania i zarządzania profesjonalną drużyną futbolu uniwersyteckiego, musisz spróbować fantazji futbolu uniwersyteckiego. Fantasy football pozwala na samodzielne manipulowanie i prowadzenie drużyny futbolowej. Czy uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać właścicielem lub kierownikiem zespołu? Jeśli powiesz „tak”, musisz zacząć uczyć się podstaw gry w fantastyczne mecze futbolu amerykańskiego.

Nauka gry na skrzypcach

  1. Wybierz ligę. Istnieje kilka lig, w których możesz wziąć udział, a mianowicie: Liga standardowa, Liga aukcyjna, Liga dynastii, Liga bramkarzy, Liga IDP i Liga ocalałych. Bardzo ważne jest, aby wybrać taki, który najlepiej do Ciebie przemawia. Każda liga ma inne zasady i standardy, których należy przestrzegać. Uczestnicząc w lidze, zyskujesz także zaletę budowania relacji i koleżeństwa z innymi entuzjastami piłki nożnej, takimi jak Ty.
  2. Dołącz do projektu. Ligi piłkarskie Fantasy College organizują również projekty w każdym sezonie, tak jak zwykła piłka nożna. Gracze mogą zostać „upuszczeni”, aby zostać wolnymi agentami, a transakcje są możliwe. Wolni agenci to zawodnicy, którzy nie należą obecnie do drużyny ligowej, na przykład może nie zostać wybrany do selekcji.
  3. Ustaw swój harmonogram. Jako właściciel futbolu fantasy, Twoim obowiązkiem jest zorganizowanie własnego składu. W niektórych ligach właściciel z góry ustalił liczbę graczy w harmonogramie i przypisał każdemu graczowi pozycję. Możesz także wybrać, który piłkarz zacznie grać i kto jest na ławce dla konkretnego meczu. Bardzo ważne jest, abyś wybrał startery na każdy tydzień gier przed upływem terminu.
  4. Zbierz punkty. Każda liga ma swój system punktacji. Ale jedna rzecz zawsze będzie taka sama – rzeczywiste działania twoich graczy na boisku w tym tygodniu określą, ile punktów zdobędzie Twoja drużyna.

Aby odnieść sukces w grze i opracować strategię, bardzo ważne jest, abyś zawsze odrabiał pracę domową tuż przed przygotowaniem draftu, co oznacza, że ​​musisz być dobrze poinformowany o najnowszych aktualizacjach lub różnych grach, aby móc przewaga nad konkurencją. Korzystaj z Internetu i zdobywaj wiedzę.

Jak się uczyć gry na keyboardzie?

Również wyszukiwanie artykułów jest konieczne, aby zdawać sobie sprawę z terminu składania zgłoszeń co tydzień, abyś mógł przesłać je na czas. Przed wybraniem graczy drużynowych zapoznaj się z zasadami punktacji w ligach. I na koniec nigdy nie wybieraj gracza tylko dlatego, że jest on twoim ulubionym. Dobry właściciel fantasy wie, jak myśleć jak prawdziwy trener zespołu.