Select PageStanno to znana marka w świecie piłki nożnej. Jeśli jesteś w drużynie piłkarskiej, na pewno będziesz zainteresowany, aby dowiedzieć się o liniach drużynowych firmy dla zestawów piłkarskich Stanno.

Stroje, komplety piłkarskie Nike

Piłka nożna jest jednym z najpopularniejszych sportów w Europie. Ze względu na popularność tego wydarzenia sportowego jest wielu producentów, którzy zdali sobie sprawę, że najlepiej jest stworzyć linię produktów, która będzie służyć temu konkretnemu przedsięwzięciu. Jedną z linii produktów, na które należy zwrócić uwagę, są zestawy piłkarskie Stanno. Ta marka znana jest z szerokiej gamy opcji dla konsumentów. Zestawy piłkarskie Stanno są również dostępne w różnych liniach drużynowych.

Givova – Dresy piłkarskie


Różne linie drużyn dla zestawów piłkarskich Stanno składają się z czterech nazw. Są to Durban, Porto, Santos i Stadia. Pod każdym z tych zespołów znajdują się różne produkty w różnych rozmiarach i kolorach. Aby dać Ci wyobrażenie o tym, co czeka na Ciebie w tych liniach produktów, przeczytaj wzdłuż tej strony. Zestawy piłkarskie Stanono i jego linie drużyn Cztery linie drużynowe dla zestawów piłkarskich Stanno są wykonane z najlepszych materiałów, aby zapewnić, że spełnią one Twoje potrzeby jako konsument. Spodziewaj się, że te elementy przeszły standardy ustanowione w branży. Oto niektóre elementy na liście czterech linii:

  1. linia zespołu Durban. Istnieją cztery kategorie kolorów w linii zespołu Durban – czerwony, granatowy, królewski i czarny. Te zestawy piłkarskie Stanno składają się z kompletu odzieży drużynowej. Koszulka kosztuje 9,99 GBP, spodenki treningowe kosztują 12,99 GBP, a spodnie na każdą pogodę 15,50 GBP. Kurtka trenerska jest najdroższa na liście, ponieważ kosztuje 25,99 GBP.
  2. Linia zespołu portów. Ta linia drużyny ma więcej kolorów niż linia drużyny Durban. Chociaż na liście nie ma artykułów w kolorze czarnym, ma kolor antracytowy, żółty, błękitny i zielony. Linia obejmuje szeroką gamę artykułów, w tym pikowany top i spodnie, mikro top i kurtkę trenera. Ceny wahają się od 13,99 GBP do 25,99 GBP za sztukę.
  3. linia zespołu Santos. Do listy wyborów w kategoriach zestawów piłkarskich Stanno należy linia zespołu Santos. Ten ma czerwony, granatowo-królewski, szary, pomarańczowy, granatowy, żółty, zielony i królewsko-czarny. Lista typów w katalogu tego produktu to Santos Poly Suit, Santos Micro Top Half i Full Zips, Santos Micro Pant oraz Santos All Weather Jacket and Pant. Te kosztują od 15,50 £ do 20,99 £.
  4. Linia zespołu Stadia. Nazwisko wśród listy produktów w zestawach piłkarskich Stanno to Stadia. Ta wszechstronna linia jest dostępna w pięciu kolorach: czerwonym, czarnym, zielonym, bordowym i królewskim. Popularne wybory w tej części broszury to mikro bluza i spodnie, pikowany garnitur, pikowana bluza i spodnie, bluza treningowa i kurtka na każdą pogodę. Ceny tych przedmiotów wynoszą od 16,50 GBP do 29,99 GBP.
    Dzięki liście linii drużyn w zestawach piłkarskich Stanno łatwiej będzie dokonać wyboru. Zbierz zespół i spójrz na dostępne opcje, zanim je zamówisz. Pamiętaj, że najlepsze artykuły z zestawów piłkarskich Stanno będą zależeć od decyzji całej drużyny.